Biče - Osobni web Zobl

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Biče

Eshop
Zde presentované zboží, je většinou vyráběno na zakázku, aby odpovídalo  Vašim individuálním potřebám. Kontaktujte mne, rád s Vámi proberu detaily a stanovíme i termín dodání.
dětské laso

dětské laso

Laso pro děti 7 - 10 let, díky karabince se nemusí protáčet v prstech - stačí ho držet a točit s ním. Vhodné pro základní lasařskou figuru Talíř a jeho varianty.

Okamžitá dostupnost
60,00Kč Přidat
dětský bič

dětský bič

Skládá se z dřevěnné rukojeti - 40 cm dlouhé, provazu a práskačky. Rukojeť je obalena barevnou páskou. Je levnou variantou drahého výrobku a přitom zcela uspokojí dětskou duši svým zvukovým efektem.

Okamžitá dostupnost
120,00Kč Přidat
honácký bič, australský stockwhip

honácký bič, australský stockwhip

Tento pracovní austr.bič je upleten ze 4 řemínků hovězí kůže a do poloviny délky opletené dřevěnné rukojeti. Říká se mu také Half handle whip.

Okamžitá dostupnost
2.220,00Kč Přidat
honácký bič, bullwhip

honácký bič, bullwhip

3m dlouhý honácký bič, amerického typu, upletený z 16 řemínků kvalitní klokaní kůže, která je pro tento účel speciálně vyčiněna a dovezena z Austrálie. Pletená duše je vyrobena tradičním postupem a dává biči váhu, pružnost a zužování a její kvalita ovlivňuje chování biče při práskání .Při objednávce uvádějte celkovou délku biče, včetně koncového nástavce ( řemínek, na nějž se navazuje práskačka ). O délce rozhoduje účel používání, neprohloupíte, když se poradíte s výrobcem. Barva tmavě hnědá, tříslově hnědá nebo černá. Vhodný pro dospělé a děti starší 15 let. Bič je dodáván s výrobním certifikátem se jménem jeho majitele. Jde o špičkový výrobek, používaný předními českými a světovými bičaři, kteří vystupují v show.

Okamžitá dostupnost
6.900,00Kč Přidat
honácký bič, bullwhip | 2

honácký bič, bullwhip | 2

3m dlouhý, doubarevný honácký bič, amerického typu, upletený z 16 řemínků kvalitní klokaní kůže, která je pro tento účel speciálně vyčiněna a dovezena z Austrálie. Rukojeť a tělo jsou zdobené dvoubarevným pletením, kovovou objímkou Ni a ozdobnými turbany.Pletená duše je vyrobena tradičním postupem a dává biči váhu, pružnost a zužování a její kvalita ovlivňuje chování biče při práskání .Při objednávce uvádějte celkovou délku biče, včetně koncového nástavce ( řemínek, na nějž se navazuje práskačka ). O délce rozhoduje účel používání, neprohloupíte, když se poradíte s výrobcem. Kombinace barev - tmavě hnědá, tříslově hnědá, červená nebo černá. Vhodný pro dospělé . Bič je dodáván s výrobním certifikátem se jménem jeho majitele. Jde o špičkový výrobek, používaný předními českými a světovými bičaři, kteří vystupují v show.

Okamžitá dostupnost
7.900,00Kč Přidat
honácký bič, bullwhip | 3

honácký bič, bullwhip | 3

2,5 m dlouhý , dvoubarevný honácký bič, amerického typu, upletený ze 12 řemínků kvalitní buvolí kůže. Tělo a rukojeť jsou zdobené vzory dvoubarevného pletení a ozdobnými turbany. Zpeněná duše dává biči váhu, pružnost a zužování a její kvalita ovlivňuje chování biče při práskání .Při objednávce uvádějte celkovou délku biče, včetně koncového nástavce ( řemínek, na nějž se navazuje práskačka ). O délce rozhoduje účel používání, neprohloupíte, když se poradíte s výrobcem. Kombinace barev - hnědá, černá, červená, bílá. Jde o špičkový výrobek, používaný předními českými a světovými bičaři, kteří vystupují v show.

Okamžitá dostupnost
4.700,00Kč Přidat
honácký bič, bullwhip | 4

honácký bič, bullwhip | 4

3m dlouhý, dvoubarevný, honácký bič, amerického typu, upletený z 16 řemínků kvalitní klokaní kůže, která je pro tento účel speciálně vyčiněna a dovezena z Austrálie. Rukojeť je zdobená dvoubarevným pletením , ozdobnými turbany a kovovou objímkou Ni.Za příplatek může být objímka vyrobená ze stříbra, s vyrytými iniciálami či jménem .Pletená duše je vyrobena tradičním postupem a dává biči váhu, pružnost a zužování a její kvalita ovlivňuje chování biče při práskání .Při objednávce uvádějte celkovou délku biče, včetně koncového nástavce ( řemínek, na nějž se navazuje práskačka ). O délce rozhoduje účel používání, neprohloupíte, když se poradíte s výrobcem. Barevná kombinace světle hnědá s černou. Vhodný pro dospělé . Bič je dodáván s výrobním certifikátem se jménem jeho majitele. Jde o špičkový výrobek, používaný předními českými a světovými bičaři, kteří vystupují v show.

Okamžitá dostupnost
7.900,00Kč Přidat
honácký bič, bullwhip | 5

honácký bič, bullwhip | 5

5 m dlouhý honácký bič, amerického typu, upletený z 12 řemínků kvalitní hovězí kůže. Duše je vyrobena z kožených řemínků, které jsou pevně staženy k sobě a obaleny bandáží. Duše dává biči váhu, pružnost a zužování a její kvalita ovlivňuje chování biče při práskání .Při objednávce uvádějte celkovou délku biče včetně koncového nástavce ( řemínek, na nějž se navazuje práskačka ). O délce rozhoduje účel používání, neprohloupíte, když se poradíte s výrobcem. Barva hnědá nebo černá ,vhodný pro dospělé .

Okamžitá dostupnost
5.550,00Kč Přidat
honácký bič, bullwhip | 6

honácký bič, bullwhip | 6

3m dlouhý honácký bič, amerického typu, upletený z 12 řemínků kvalitní hovězí kůže. Duše je vyrobena z kožených řemínků, které jsou pevně staženy k sobě a obaleny bandáží. Duše dává biči váhu, pružnost a zužování a její kvalita ovlivňuje chování biče při práskání .Při objednávce uvádějte celkovou délku biče včetně koncového nástavce ( řemínek, na nějž se navazuje práskačka ). O délce rozhoduje účel používání, neprohloupíte, když se poradíte s výrobcem. Orientační výpočet ceny : celková délka v mm např. 3000 - 100 = 2 900 Kč ( platí pro délky v rozmezí 2,3 - 4 m ). za barevné kombinace je menší příplatek. Barva hnědá nebo černá v kombinaci s bílou nebo červenou, vhodný pro dospělé a děti starší 12 let.

Okamžitá dostupnost
3.600,00Kč Přidat
honácký bič, bullwhip | 7

honácký bič, bullwhip | 7

3m dlouhý honácký bič, amerického typu, upletený z 12 řemínků kvalitní bůvolí kůže. Duše je vyrobena z kožených řemínků, které jsou pevně staženy k sobě a obaleny bandáží. Duše dává biči váhu, pružnost a zužování a její kvalita ovlivňuje chování biče při práskání . Při objednávce uvádějte celkovou délku biče včetně koncového nástavce ( řemínek, na nějž se navazuje práskačka ). O délce rozhoduje účel používání, neprohloupíte, když se poradíte s výrobcem. Orientační výpočet ceny : celková délka v mm např.( 3000 – 100 ) + 900 = 3 800 Kč ( platí pro délky v rozmezí 2,3 - 4 m ).Barva hnědá , vhodný pro dospělé a děti starší 12 let.

Okamžitá dostupnost
3.800,00Kč Přidat
párové biče

párové biče

Párové biče se používají pro práskání oběma rukama současně a musí být upleteny najednou, aby byly stejné. Nejčastěji se pletou v délkách 230 - 280 cm, což umožňuje předvádět rychlé sestavy práskání. Cena je za 2 ks v základním jednobarevném provedení.

Okamžitá dostupnost
6.000,00Kč Přidat
Práskačky

Práskačky

Pletená práskačka se uvazuje na konec nástavce biče - dělá zvuk a trefují se s ní cíle. Materiál - balíkový provázek, délka 25 cm, sada 5 ks.

Okamžitá dostupnost
50,00Kč Přidat
P-Závěs na bič

P-Závěs na bič

Závěs slouží k připevnění stočeného biče na opasek

Okamžitá dostupnost
220,00Kč Přidat
sada čtyř

sada čtyř

Sada čtyř obsahuje 4 předměty pro Vaši zábavu ve dvoubarevném provedení.

Okamžitá dostupnost
5.900,00Kč Přidat
počítadlo.abz.cz
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky