VÝROBKY - OPASKY

 

Kalhotové opasky jsou vyrobeny z pravé kůže – hovězí hlazenice 3,5 – 4 mm silné. Většinou jsou v barvě černé, tmavě hnědé, světlý kaštan nebo mahagon. Dle přání mohou být matné, lakované, hladké nebo prošité, zdobené po obvodu raznicí nebo celoplošně basketem. V dnešní době jsou imitace kůže tak věrné, že je nemusíte rozeznat od té pravé. Výrobky z nich jsou většinou velmi levné a málo trvanlivé. Opasky z pravé kůže se dají koupit od 450 Kč výše a vydrží Vám dlouhá léta.

Dámské opasky se nejčastěji dělají v šířce 2,5 – 3,5 cm, pánské pak v šířce 3,5 – 4 mm a zapínají se zpravidla na třetí dírku od přezky. Vnitřní šířka přezky, udává šířku opasku (výjimkou jsou opasky s náševkem), dle šířky poutek kalhot. Lze použít přezky klasické, v barvě nikl, mosaz, staromosaz, černěné nebo broušené. Nebo westernové, v barvě staronikl a staromosaz. Přezky mohou být k opasku přišity nebo uchyceny pomocí šroubků, což umožňuje jejich snadnou výměnu.

Při vyplňování objednávky opasků  zadávejte rozměr, který odpovídá vašemu obvodu v pase nebo přes boky, pokud nosíte kalhoty „bokovky“. Celková délka opasku je potom Váš obvod pasu  plus cca 15 cm. Opasky vyrábíme standardně s 5 až 7 dírkami. Velikost opasku se neměří, jak se mnozí nesprávně domnívají, od začátku přezky ke konci opasku. Opasek by měl být správně zapnutý na prostřední dírku.

Dále uveďte – požadovanou šířku opasku dle kalhotových poutek a vybrané přezky, barvu , povrchovou úpravu  a další požadavky. Nabídku přezek – jejich tvar, barvy a velikost naleznete  zde : – klasické – westernové

Provedení:

Cena opasku od 450 Kč dle náročnosti výroby a jeho délky .

Cena přezky: klasické 50 – 90 Kč, westernové 180 – 220 Kč

 

Hladký, černý, lakovaný, šířka 4 cm

 

Orýhovaný, černý, matný, šířka 4 cm

 

Prošitý, světlý kaštan, šířka 4 cm

 

Basket, světlý kaštan, lakovaný, šířka 4-5 cm

 

Obvodová raznice, hnědý, matný, šířka 4 cm

 

Hladký, prošitý, světlý kaštan, matný, šířka 5 cm 

 

Hladký, prošitý, hnědý,  černý, světlý kaštan, matný, náševek, šířka 4,5 cm, triplet kování

  

Ručně šitá přezka + 20 Kč

Opaskový šroubek je v ceně. Je vhodné použít jej např. u westernových přezek,

Loading