ZÁŽITKY - DOVOLENÁ V SEDLE

                                                             


Věnujte zážitek

Jste-li Vy nebo Vaši přátelé  romantické a dobrodružné povahy, můžete někomu věnovat skvělý zážitek, v podobě kurzu westernových dovedností,  spojený s pobytem v přírodě a posezením u ohně. Kurz se dá zkombinovat i s jízdou na koni nebo se  splutím řeky Lužnice. ( koná se v kouzelné krajině Třeboňska ) Pokud toužíte jet do USA a chcete si pobyt  zpestřit  několikadenním putováním na koni, zažít táboření  a po odsedlání se věnovat kovbojským dovednostem , samozřejmě…jeďte.  

Nebo můžete využít naši časově nenáročnější , levnější a stejně dobrodružnou nabídku doplňkového programu dovolené v sedle v Čechách. Buď jednorázově nebo několik dnů za sebou,  bude pro Vás na tábořišti připravena výuka lasování, ovládání honáckého biče, házení nožem a tomahawkem, bumerangem, bolasem, vrhačkou oštěpů, naučíte se tasit a žonglovat s revolverem , správně střílet z luku a shlédnete profesionální show . Získáte  množství zajímavých informací o používaných předmětech a soutěžích , konaných v ČR i v zahraničí , včetně zkušeností z cestování po USA a Austrálii. Zaručeně se nebudete nudit a dobře strávíte svůj čas.

Tento program může být doplňkem jakékoliv Vaší oslavy či dovolené, typu – koňský vandr, cyklistika , jedeme vodu, turistika, táboření …a realizovat ho lze kdekoliv v ČR. Obsah a cena dohodou.

Loading