KNIHY, NÁVODY A DVD

 

DVD  Ovládání honáckého biče – demonstruje základní techniky práskání jedním a dvěma biči včetně ukázek trefování cílů, dovíte se podle čeho si vybrat dobrý bič a jak ho udržovat.
Stejnojmenná brožura doplňuje toto téma o názvosloví, základní zp.pletení , jednoduché opravy a výměny koncových řemínků a práskaček, o cenné zkušenosti a další zajímavosti.

DVD  Hod nožem a tomahawkem – obsahuje výuku různých technik házení, sportovní házení a show, sestřih z mistrovství světa 2003 a 05 , kontakty na soutěže v ČR a v zahraničí.

Umění vrhání nože a tomahawku –  tuto příručku v elektronické podobě jsem se rozhodl napsat po natočení několika výukových  DVD . Liší se od nich  přidanou fotodokumentací a odkazy na videa a vrhačské zajímavosti, které lze nalézt na internetu. Doufám , že tímto způsobem mohu začátečníkům i zkušeným vrhačům , poskytnout  maximální množství informací pro jejich zdokonalování a rozvoj. Obsah , cena , objednání  – zde.

DVD  Westernové revolvery – obsahuje výuku atraktivního westernového žonglování, způsobů tasení, zasouvání zbraně do pouzdra, střelby, show nejlepších domácích
a zahraničních pistolníků, sestřih z mistrovství světa 2003 a 05, zkušenosti kontakty.

DVD Kouzla trikového lasování – obsahuje výuku základních figur, show nejlepších domácích a zahraničních lasařů, sestřih z mistrovství světa 2003 a 05, zkušenosti,  kontakty.

                                                                                                                            DVD – 150 Kč,   brožura – 70 Kč.

Loading